شرایط بهره مندی از خدمات ویژه شرکت خاقانی

در دنیای کسب و کار امروز که اصل مشتری محوری بر تولید محوری غلبه نموده است، سازمان هایی در عرصه رقابتی موفق تر خواهند بود که بتوانند مشتریان بیشتری را جذب کرده و آنها را برای دریافت خدمات بهتر و بیشتر ترغیب نمایند. این امر بر کوشش سازمان ها برای جستجوی راه حل هایی در جهت تعامل و ارتباط بهتر با مشتری و همچنین ارائه خدمات متنوع تر اثر گذار خواهد بود، از این رو شرکت خاقانی با هدف ارج گذاری به اعتماد و همراهی مشتریان فهیم و گرامی، به ویژه مشتریان خاص و وفادار خود و با توجه به سه اصل سرعت، سهولت و منفعت نسبت به راه اندازی، بخش باشگاه مشتریان شرکت خاقانی در آینده ای نزدیک اقدام به ایجاد نظام امتیاز دهی متناسب با میزان تعامل ایشان با شرکت بر اساس معیارهای مشخص نموده است.

نظام امتیاز دهی :

این معیارها شامل میانگین خرید ریالی ماهانه، میانگین تعداد دفعات خرید ماهانه، قدمت و سابقه مشتری در شرکت، چک های برگشتی و میزان خرید از سبد کالایی شرکت می باشد.

سطوح رده بندی مشتریان

مشتریان شرکت خاقانی بر اساس معیارهای بیان شده و با احتساب امتیازهای کسب شده در باشگاه مشتریان شرکت خاقانی طبقه بندی شده و از مزایای آن بهرمند می شوند.

این طبقه بندی شامل سطح های طلایی ، نقره ای و برنزی می باشد. این سطح بندی ها و میزان امتیازات هر شش ماه یکبار مورد بازنگری قرار می گیرند و به مشتریان این امکان را خواهد داد که با کسب امتیازات بیشتر به سطوح بالاتر برسند.

برخی از خدمات باشگاه مشتریان شرکت خاقانی

1. طرح های ویژه فروش (سرعت ،سهولت،منفعت)

طرح های ویژه فروش به منظور ایجاد تجربه یک خرید خوب برای مشتریان در نظر گرفته شده و ماهانه تعدادی از محصولات شرکت با پیشنهادهایی ویژه عرضه خواهد شد، که مشتریان عزیز میتوانند در هنگام مراجعه فروشندگان از جزییات طرح های در نظر گرفته شده در هر ماه مطلع و در صورت تمایل از آنها بهره مند گردند.

2. پل ارتباطی ویژه مشتریان (سرعت، سهولت، منفعت)

شرکت خاقانی در هر ماه و به طور تصادفی میزان رضایت مشتریان را مورد سنجش قرار می دهد. این ارزیابی در زمینه هایی از جمله: کیفیت خدمت رسانی، سرعت خدمت رسانی، نحوه برخورد وارئه خدمات توسط فروشندگان و موزعین می باشد. مشتریان عزیز می توانند برای بیان انتقادات و پیشنهادات خود در خصوص نحوه خدمات رسانی شرکت با شماره 37736090 داخلی 104 تماس و موضوع مورد نظر خود را پیگیری نمایند.
همچنین می توانید نظرات خود را در بخش تماس با ما سایت ثبت نمایید.

3. توزیع کالا (سرعت، سهولت، منفعت)

شرکت خاقانی وظیفه خود می داند از هیچ تلاشی برای افزایش رضایت مشتریان فروگذار نکند، به همین منظور همواره حداکثر توان موجود به کار گرفته می شود تا سفارشات مشتریان در وضعیتی ایده آل و فراتر از انتظار به دست آنها رسانده شود. این هدف ارزشمند و در عین حال دشوار نیازمند تلاش مستمر است که البته گهگاه در راه تحقق آن با موانعی روبرو می شویم در چنین شرایطی و چنانچه هر یک از مشتریان محترم شرکت خاقانی به هر علتی پس از خرید کالاها با مشکلات و نقایصی مواجه گردند تلاش خواهد شد تا در حد امکان مشکلات بوجود آمده مرتفع گردد. سیستم خدمات پس از فروش شرکت خاقانی با پیگیری مداوم مسائل مشتریان، آنها را در رسیدن به وضعیت مطلوب و رضایت پس از خرید همراهی می کند.

شرکت خاقانی نوین سپاهان


شرکت خاقانی نوین سپاهان از سال 1381 با هدف عرضه محصولات غذایی سلامت محور در استان اصفهان در صدد آن است که از یک سو به آگاهی و دانش مردم در خصوص تاثیرات مصرف کالاهای سلامت محور در زندگیشان بیافزاید و از سوی دیگر شرایط تامین آسان این قبیل کالاها را برای آنها فراهم نماید. خدمت رسانی و ارزش نهادن به خواسته های مشتریان، ارتقاء فرهنگ داد وستد و ارتقاء فرهنگ مصرف کالاهای سلامت محور، از جمله اهدافی است که این شرکت از بدو تاسیس سرلوحه کار خود قرار داده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت خاقانی نوین سپاهان می باشد. انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد

Copyright 2014-2020 by Referenes Data. All Rights Reserved By KDG