رفتن به محتوای اصلی
درباره ما

خداوند بزرگ در عرصه آفرینش، نعمت های زیادی را برای انسان به ودیعه نهاده است که با تفکر و مطالعه می توان به شگفتی های آن پی برد. در این میان بحث تغذیه از جمله مواردی است که به آن تاکید شده و از اهمیت بسیاری برخوردار است. توجه به تغذیه سالم و تندرستی، یکی از فاکتور های مهم برای ارتقا ی سطح سلامت شهروندان و از دغدغه های اصلی هر فرد در زندگی است.

تغذیه سالم و استفاده از کالا های سلامت محور حتی اگر هزینه بیشتری در بر داشته باشد، در دراز مدت به صرفه جویی های کلان در هزینه های بهداشتی و درمانی خانواده می انجامد. گام نخست در پرداختن و حرکت به سوی استفاده از کالاهای سلامت محور از سوی مردم، افزایش آگاهی و دانش آنها در خصوص تاثیرات مصرف این قبیل کالاها در فرآیند زندگیشان است. و یقیناً شرکت های توزیع کننده محصولات غذایی نیز در ترویج فرهنگ و گنجاندن کالاهای سلامت محور در سبد کالای خانواده نقش آفرین هستند. شرکت خاقانی نوین سپاهان از سال 1381 با هدف عرضه محصولات غذایی سلامت محور  در صدد آن است که از یک سو به آگاهی و دانش مردم در خصوص تاثیرات مصرف کالاهای سالم در زندگیشان بیافزاید و از سوی دیگر شرایط تامین آسان این قبیل کالاها را برای آنها فراهم نماید. خدمت رسانی و ارزش نهادن به خواسته های مشتریان، ارتقاء فرهنگ مصرف کالاهای سلامت محور و ارتقاء فرهنگ داد و ستد از جمله اهدافی است که این شرکت از بدو تاسیس سرلوحه کار خود قرار داده است.

واحدهای شرکت
واحد فروش

بازاریابی و فروش حرفه ای محصولات تامین کنندگان تخصص این تیم است.

اگر از افراد علاقمند به فروش هستید، فن بیان خوبی دارید، جای شما در این تیم همیشه خالی است.

واحد لجستیک

  تیم پرتلاش و حرفه ای انبار و توزیع، با چینش،انبارش، همیشه سعی در توزیع به موقع، دقیق و بهداشتی محصولات دارند.

واحد آمار و برنامه ریزی

متخصص در برنامه ریزی واحد های درون سازمانی که منجر به هماهنگی بین واحد ها در راستای پیش برد اهداف شرکت می شود.

واحد فناوری اطلاعات

برای طراحی و تولید پورتال درون سازمانی و اپلیکیش های اختصاصی، تولید محتوا و پشتیبانی نرم افزار و سخت افزار های شرکت تیم IT همواره در تلاش هستند.

واحد بازرگانی

استفاده از تجربه در کنار تخصص در این حوزه به ما کمک می کند با تامین کنندگان محترم ارتباط چندین و چند ساله داشته باشیم. و در زنجیره تامین، کالاهای با کیفیت و مرغوب را تامین نماییم.

واحد مالی

برنامه ریزی و مدیریت مالی، که تیم حرفه ای و متخصص ما روزانه برای آن تلاش می کنند.